top of page

Kluczowe aspekty tej kolekcji to trwałość, łatwość utrzymania czystości oraz uniwersalność.

To czyni ją idealnym wyborem dla różnorodnych przestrzeni i potrzeb użytkowników. W zależności od zastosowanych materiałów mebel może przybierać różne oblicza. Doskonale wpisuje się w przestrzenie komercyjne, które mają swoje specyficzne wymagania zarówno pod względem użytkowania, jak i roli, jaką pełnią.

Seg

PROJ.: NIKODEM SZPUNAR

Kolekcja została zaprojektowana z ideą połączenia trzech segmentów sklejki w jedna spójną całość, tworząc swoistą "muszlę".

Jest to odpowiedź na potrzebę stworzenia mebla, który jest zarówno unikatowy jak i funkcjonalny. Zaokrąglone formy dodają mu subtelności, sprawiając, że mebel staje się mniej inwazyjny i bardziej przyjazny dla przestrzeni, w której się znajduje. Kolekcja dostępna jest w dwóch wariantach: jako fotel oraz dwuosobowa kanapa, która jest rozszerzeniem i multiplikacją pierwotnego modelu.

Informacje:

Projektant:
Nikodem Szpunar:

Projektant, absolwent Wzornictwa na ASP w Warszawie oraz National College of Art and Design w Dublinie. Zajmuje się projektowaniem mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz zarówno do produkcji przemysłowej jak też krótko seryjnej.

bottom of page