top of page
Projekt bez nazwy (7).png

Album “Alchemia Współpracyto owoc dwuletniego procesu powstawania nowych kolekcji MOTIV HOME. Jest efektem determinacji wieloosobowego zespołu, który ma ambicje i motywacje do szukania nowego w dynamicznie zmieniającej się branży wyposażenia wnętrz. Album podsumowuje nieocenioną pracę kreatywną, żmudną koordynację zaangażowanych zespołów, a jego ozdobą są zdjęcia studia fotograficznego PION, i aranżacje autorstwa Anki Sanetry. Jednak chcemy w tym miejscu docenić również fachowców na liniach produkcyjnych, dzięki którym wszyscy możemy z efektów tego projektu korzystać. Każdy z naszych mebli przechodzi przez przynajmniej 10 par ludzkich rąk. Wielu z pracujących dla MOTIV HOME tapicerów, szwaczek, krojczych czy stolarzy ma przynajmniej kilkunastoletnie doświadczenie w swojej profesji. Wszyscy mieszkają i pracują w Wielkopolsce, często od pokoleń przy produkcji mebli.  

Wierzymy, że nasza praca ma sens, a dostarczane przez MOTIV HOME meble pomagają tworzyć wnętrza na miarę Waszychwyobrażeń i oczekiwań. Chcemy, żeby nasze nowe kolekcje pomagały indywidualizować projektowane przez Was przestrzenie i podkreślały ich wyjątkowość. Mamy też nadzieję, że wysiłek jaki wkładamy w jakość wykonania naszych produktów zaowocuje ich trwałością i wieloletnim komfortem użytkowania.  

 

Zapraszamy do współpracy z nami, chętnie osobiście opowiemy o możliwościach, jakie oferujemy naszym partnerom. Liczymy, że zostaniecie częścią naszej historii i razem będziemy tworzyć inspirujące wnętrza.

bottom of page