top of page

Produkcja

Każdy z wyprodukowanych przez nas mebli przechodzi przez co najmniej 10 par ludzkich rąk. Wiele z nich tworzy meble od kilkudziesięciu lat. Wszystkie z nich to lokalni rzemieślnicy, stolarze, szwaczki, krawcowe, tapicerzy, którzy najczęściej od pokoleń żyją i pracują w Wielkopolsce, nierzadko od pokoleń pracując przy produkcji mebli.  

Meble do wnętrz komercyjnych

Motiv Home oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i realizacji wnętrz komercyjnych. Od blisko 15 lat jesteśmy wiarygodnym partnerem w procesie wyposażania hoteli, restauracji, biur, akademików czy domów opieki dla osób starszych. Dbamy o najwyższą jakość wykonawstwa i oryginalne pomysły na aranżację wnętrz. Zapewniamy kompleksową obsługę: od przygotowania przemyślanego projektu, przez produkcję mebli i montaż na miejscu inwestycji, po obsługę serwisową po realizacji projektu. Zawsze w zgodzie z założonym terminem i budżetem.

O nas

JAKUB KNOBLOCH
JAKUB JESIOŁOWSKI

Wartości

W Motiv Home cenimy trwałość, piękno i kreatywność, dlatego te wartości pielęgnujemy tworząc naszą firmę i produkty. Co dzień w pracy korzystamy z najnowszych narzędzi dostępnych dla produkcji mebli tapicerowanych, ale jednocześnie kontynuujemy tradycyjne rzemiosła meblarskiego z szacunkiem do otaczających nas ludzi i natury. Z pasją angażujemy się w tworzenie unikatowych, ciągle nowych form i rozwiązań, które stanowią o wyjątkowości wnętrz naszych klientów.

Personalizacja

Łącząc ręczne wykonanie i nowoczesne technologie dajemy naszym klientom możliwość indywidualizacji produktów, a przez to możliwość podkreślenia wyjątkowości projektowanych przestrzeni. W Motiv Home samodzielnie prowadzimy pełen proces produkcyjny, dzięki temu możemy tworzyć produkty idealnie pasujące do ich wnętrz. Wierzymy, że przy naszym udziale powstają meble, które będą zachwycać klientów przez długie lata.

Trwały design

Stawiamy na przemyślany proces projektowania i konstruowania mebli, co umożliwia tworzenie trwałych produktów. Poza wytrzymałą konstrukcją dbamy o solidne opakowanie z recyklingowanych materiałów, co zapobiega uszkodzeniom. To z kolei przekłada się na minimalizację niepotrzebnych ponownych dostaw. Nasze stałe zaangażowanie i dbałość o trwałość produkowanych mebli ma na celu zużywanie jedynie niezbędnych źródeł energii i materiałów.

Zrównoważona produkcja i technologia

Współpraca z lokalnymi dostawcami zapewnia wysoką jakość wykorzystywanych materiałów i minimalny wpływ produkcji i dostaw na środowisko.

Zrównoważona produkcja i technologia

Współpraca z lokalnymi dostawcami zapewnia wysoką jakość wykorzystywanych materiałów i minimalny wpływ produkcji i dostaw na środowisko.

bottom of page