top of page

Decydującą cechą tej kolekcji jest jej modułowość.

Dziś w projektowaniu zyskuje ona ogromne znaczenie, przede wszystkim ze względu na możliwość indywidualnego dostosowywania mebli do wymogów przestrzeni i potrzeb użytkowników. Organic dzięki mnogości dostępnych brył umożliwia budowanie różnorodnnych konfiguracji. Doskonale wpisuje się w komercyjne, jak i domowe wnętrza. Elementy kolekcji można zestawić jako spójny, monolityczny mebel, bądź wykorzystać w bardziej swobodnej aranżacji. Zaskakujący komfort i wysoka jakość wykonania przedkładają się na trwałość i estetykę produktu. 

Organic

PROJ.: IZABELA BROLA-CIEŚLUK

Design w subtelny sposób nawiązuje do natury - przypomina gładkie kamienie, które możemy spotkać podczas spacerów nad rzeką czy jeziorem.

Takie nawiązanie dodaje sofie wyjątkowego charakteru z jednej strony emanuje siłą i stanowczością, z drugiej - zachowuje pewną delikatność, głównie dzięki obłym, niebanalnym kształtom. Ta kombinacja cech czyni ją idealnym wyborem dla tych, którzy cenią połączenie funkcjonalności i z estetyką.

Tu znajdziesz oryginalność i nawiązanie do natury.
"Pragnęłam odejść od tradycyjnego postrzegania kanapy i typowego prostokątnego podejścia do projektowania. Wierzę, że można równie komfortowo spędzać czas na meblu, który nie ma prostokątnej formy. Poszukiwałam wyróżnika dla mojej kolekcji, który nawiązywałby do obłych form, takich jak kształty kamieni."

Informacje:

Projektantka:
Izabela Brola-Cieśluk

Absolwentka wzornictwa na Wydziale Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współwłaścicielka studia projektowego i marki Brola-Bukowska.

bottom of page