top of page
Projekt bez nazwy (3)_edited.jpg

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

Rzemiosło

Dbamy o każdy, najmniejszy detal. Harmonijnie łączymy tradycyjne rzemiosło z innowacyjnymi technologiami. Każdy z naszych mebli, zanim trafi do klienta, jest owocem pracy co najmniej 10 par rąk. Jesteśmy dumni z współpracy z lokalnymi rzemieślnikami - stolarzami, szwaczkami, krawcami czy tapicerami, którzy od pokoleń kultywują pasję tworzenia mebli. Jednocześnie inwestujemy i korzystamy z najnowszych narzędzi dostępnych dla produkcji mebli tapicerowanych, ant dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

image.png
image.png

Organic

Decydującą cechą tej kolekcji jest jej modułowość.

W dzisiejszych czasach modułowość w projektowaniu mebli zyskuje na znaczeniu, przede wszystkim ze względu na możliwość indywidualnego dostosowania mebli do wymogów przestrzeni i potrzeb użytkowników. Prezentowana sofa, dzięki swej wielofunkcyjności, umożliwia różnorodne konfiguracje. Doskonale wpisuje się zarówno komercyjne, jak i domowe wnętrza. Można ją zestawić jako spójny, monolityczny mebel, badź wykorzystać jej segmenty w bardziej swobodnej aranżacji. Wysoka jakość wykonania podkreśla trwałość i estetykę produktu.

_dsc8866-(1)_optimized.jpg

Design w subtelny sposób nawiązuje do natury - przypomina gładkie kamienie, które możemy spotkać podczas spacerów nad rzeka czy jeziorem.

Takie nawiązanie dodaje sofie wyjątkowego charakteru z jednej strony emanuje siłą i stanowczością, z drugiej - zachowuje pewna delikatność, głównie dzięki obłym niebanalnym kształtom. Ta kombinacja cech czyni ją idealnym wyborem dla tych, którzy cenią połączenie funkcjonalności z estetyką.

MODUŁ OTOMANA

93 szerokość
180 głębokość
68 wysokość

bottom of page